از جذابیت ظروف میناکاری برای آشپزخانه چه می دانید؟

ظروف لعابی جذابیت در آشپزخانه را دارند، اما به اندازه کافی برای کمپینگ سخت است. سریع تمیز می شود، سبک وزن است و به همان اندازه که برای قهوه صبحگاهی مناسب است، مناسب است.

ظروف میناکاری اصفهان یکی از بهترین و با کیفیت ترین این ظروف را در ایران تولید و به دیگر کشورها نیز ارسال می نماید.

آن را به اطراف بکوبید، و لبه های برش خورده به آن شخصیتی دوست داشتنی و زنده می بخشد. از آن مراقبت کنید و تبدیل به یک میراث ارزنده خواهد شد. شیک و کاربردی است و شجره نامه ای چند صد ساله دارد.

مینای زجاجیه ای که از ترکیب شیشه پودر شده با یک بستر فلزی در فرآیند پخت ایجاد می شود، شروع به کار هنری کرد.

ونانیان باستان فلز را با پودرهای شیشه ذوب شده می پوشاندند تا جواهراتی پر جنب و جوش و چند رنگ ایجاد کنند حلقه های طلایی پیدا شده اند که قدمت آنها به قرن سیزدهم قبل از میلاد باز می گردد.

بعداً، بیزانسی‌ها plique-à-jour را توسعه دادند، فرآیندی ظریف‌تر و ظریف‌تر برای خلق هنر و جواهرات با زیبایی‌شناسی شیشه‌های رنگی.

ظرف مینا کاری سفالی یکی از این نمونه های فوق العاده زیبا و جذاب می باشد که وجود دارد.

آغاز نوپا ظروف مینای مدرن به اواسط قرن هجدهم آلمان برمی گردد، زمانی که صنعتگران شروع به ترکیب شیشه و قابلمه های فلزی آشپزخانه کردند.

این تکنیک مزیت ترکیبی از طعم بهتر غذا و پوششی که به راحتی تمیز می شود را به همراه داشت.

در پایان دهه 1800، افزایش تقاضای خرید ظرف میناکاری پایه دار در خانواده‌های آمریکایی، فرآیندهای تولیدی جدید و زیبایی‌شناسی به‌روز را به همراه داشت روکش‌های مرمری، خال‌دار و خال‌دار که امروزه رایج هستند.

Enamelware اکنون مانند همیشه محبوب شده است، اما آن را یک بازگشت بنامید. اولین ظروف آشپزخانه تولید انبوه آمریکا، حال و هوای کمپ تابستانی و ظاهر زیبای مدرن با قدرت ماندگاری آزمایش شده در زمان دارد.

در زیر، مجموعه‌ای از ظروف میناکاری طرحدار را از سازندگان آرام و تازه‌واردهای ماجراجو جمع‌آوری کرده‌ایم که به‌عنوان اضافات همیشگی به خانه شما خدمت می‌کنند.

 • منابع:
  1. Enamelware Is Having a Moment: Here Are 10 Pieces You Should Add to Your Kitchen
 • تبلیغات: 
  1. کارهای کوچکی که شما را ثروتمند میکند
  2. برگزاری دوره های ثروت آفرینی در قم
  3. دستکش لاتکس سبب ابتلا شدن به بیماری برس می شود
  4. اظهار نظر پوتین درباره کشمش و مویز ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.