استفاده از یونجه خشک در تولید صندلی چوبی

به گفته دامپزشک و میکروبیولوژیست دکتر Dorothe Meyer، اسب می تواند بدون هیچ مشکلی فقط از یونجه تغذیه کند. با این حال، بهترین کیفیت ممکن باید تضمین شود.

علاوه بر چربی ها، مواد معدنی، عناصر کمیاب و ویتامین ها، یونجه خشک حاوی مقدار زیادی انرژی، پروتئین و قند و فیبرهای خام است که برای هضم ضروری هستند.

فیبرهای خام کربوهیدرات های کم محلول هستند که توسط میکروب های روده بزرگ تجزیه می شوند.

هنگام تغذیه یونجه به اسب، باید اطمینان حاصل شود که یونجه دارای محتوای فیبر خام حداقل 20٪ است. برای این کار، ساقه ها نباید در زمان برش خیلی بلند باشند، زیرا طول ساقه نیز محتوای الیاف خام آن را کاهش می دهد.

لیگنین معمولاً در چمن بالایی که بیش از حد طولانی است وجود دارد. با این حال، اسب نمی تواند لیگنین را در روده بزرگ خود تجزیه کند. و این می تواند منجر به قولنج شدید شود که شایع ترین علت طبیعی مرگ در اسب ها است.

واحد خشک کن یونجه برای رطوبت زدایی یونجه در هر شرایط آب و هوایی برای دستیابی به بهترین کیفیت نتایج خشک کردن یونجه، به یک فن شعاعی قدرتمند نیز نیاز دارید. این فشار و هوادهی لازم را فراهم می کند.

سیستم خشک کن یونجه را می توان با کنترل استاندارد AGRIMAT AGRIFRIGOR™ کار کرد. یک AGRICONTROL زیمنس S7 را می‌توان به‌طور جداگانه کنترل کرد و تمام عملیات سوئیچینگ را کنترل کرد و یک صفحه نمایش وضعیت فعلی سیستم را نشان می‌دهد.

یونجه

تغذیه گاوها در مسیر طبیعی سال مزایای قابل توجهی را به همراه دارد. تولید خوراک با کیفیت خود شما را مستقل می کند!

افزایش قیمت کنسانتره کشاورزان را مجبور به آگاهی بیشتر از تولید علوفه اساسی می کند. با افزایش عملکرد حیوانات، افزایش مصرف خوراک از طریق یونجه با کیفیت اهمیت بیشتری پیدا می کند.

علاوه بر صرفه جویی در مصرف کنسانتره، یونجه از پایداری پروتئین بالاتری نسبت به علف یا سیلو برخوردار است، به این معنی که پروتئین بیشتری بدون مسیرهای انحرافی به روده کوچک می رسد و در دسترس حیوان قرار می گیرد و در نتیجه استرس متابولیک را کاهش می دهد.

تغذیه با یونجه فعالیت نشخوار کننده را تحریک می کند و منجر به مصرف خوراک بیشتر می شود. یونجه حاوی اسیدهای تخمیری نیست که اشتها را مهار کند. با مصرف هر کیلوگرم یونجه اضافی، می توان حدود 0.75 کیلوگرم خوراک غلیظ را ذخیره کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.