انواع لباس زیر مناسب

مارکس و اسپنسر قبلاً جایی بودند که پدربزرگ شما به دنبال لباس زیر مردانه بود که این کار را انجام می داد و نه چیزهای دیگر. اما امروزه، طرح‌های لباس زیر مارکس و اسپنسر، قیمت مناسب کیف پول را با طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و الگوها ترکیب می‌کنند. حرکت بر روی grams.

هم اکنون خریداری کنید

لباس زیر مردانه – مارک و اسپنسر
اعتبار تصویر: مارکس و اسپنسر
درک رز
آیا می خواهید در چیزی کمی ابریشمی تر لغزید؟ درک رز باید اولین بندر شما باشد. سری لباس‌های زیر مردانه این برند با استفاده از اعتبار فوق‌العاده دلپذیر خود مانند نشان افتخار، تماماً پارچه‌ای، راه راه، نخی و ابریشم (قابل سکته زدن) است. آن را لوکس رولز رویس در دنیای لباس زیر در نظر بگیرید.

هم اکنون خریداری کنید

لباس زیر مردانه – درک رز
اعتبار تصویر: درک رز
زیر زره
کمربندهای نامتعارف و طرح‌های برجسته را فراموش کنید،  لباس زیر نوزاد Under Armour بهترین پوشش شخصی مردانه است. ایده آل برای خنک نگه داشتن شما در زیر به لطف فناوری ضد بو و دفع عرق. هنگام پوشیدن یک جفت، می توانید با عرق زین خداحافظی کنید.

هم اکنون خریداری کنید

لباس زیر مردانه – Under Armor
اعتبار تصویر: Under Armour
SUNSPEL
برند بریتانیایی سانسپل برای تولید راحت‌ترین تی‌شرت‌های تمام دوران شهرت خوبی به دست آورده است، بنابراین خوانندگان، سعی کنید احساس پنبه نرم را در نواحی پایین خود تصور کنید. خوشبختانه، دیگر نیازی نیست که مشتاق نرمی، سبکی و راحتی باشید، زیرا لباس زیر Sunspel همه چیز را به خود اختصاص داده است.

لباس زیر مردانه – Sunspel
اعتبار تصویر: Sunspel
UNIQLO
خرید لباس زیر فانتزی ارزان نیست. به همین دلیل است که ما طرفداران بی عذرخواهی کیف‌پول‌های Uniqlo و طرح‌های وانگ‌پسند هستیم، که ثابت می‌کند برای چک کردن کیف‌های خود نیازی به دست‌کشیدن ندارید.

بیورن بورگ که به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین تنیسورهای تمام دوران لباس زیر مردانه فانتزی شناخته می شود (و صاحب یکی از سوئدی ترین نام های تمام دوران) خوشبختانه تمام مشکلات مربوط به لباس زیر داخل زمین را به طیف عملکردی زیر شلواری خود برد. . انتظار ویژگی های طراحی با صدای علمی و سایش خشک تر در حین ورزش را داشته باشید.

  • منابع:
  1. THE STYLE-CONSCIOUS MAN’S GUIDE TO UNDERWEAR
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.