با خوردن روزانه یک عدد قارچ خوراکی روزی یک کیلو لاغر شوید

قارچ ها برای منبعی غیر حیوانی سرشار از پروتئین هستند و ما فقط دوست داریم از آنها به عنوان یک همبرگر سبک تر و در عین حال خوش طعم استفاده کنیم.

آنها همچنین وسیله ای عالی برای پر کردن غلات، پنیر یا هر چیز دیگری که فکرش را بکنید می سازند. قارچ خوراکی پورتوبلو پر شده با کاپرز ما یک پیش غذای عالی برای مهمانی شام تابستان بعدی شماست (سعی کنید آنها را کبابی کنید!).

اگر به دنبال الهام بیشتر هستید، دستور العمل های قارچ گیاهی سالم ما را بررسی کنید تا به شما کمک کند یک سنت هفتگی دوشنبه بدون گوشت را شروع کنید.

هزاران گونه قارچ در سراسر جهان وجود دارد، اما ما فقط 25 مورد از آنها را می خوریم. قارچ ها در اشکال، اندازه ها و مشخصات مواد مغذی موجود هستند. برخی ممکن است کوچک باشند، اما مطمئناً سبزیجات قدرتمندی هستند.

قارچ ها دارای تاریخچه طولانی از اهمیت فرهنگی در سراسر جهان هستند. محققان به وجود قارچ در رژیم غذایی انسان در اوایل عصر حجر پی بردند.

قارچ

در واقع، آن‌ها برای بسیاری از فرهنگ‌ها به قدری مهم هستند که یک زمینه مطالعه کامل – اتنومیکولوژی – وجود دارد که تعاملات جامعه‌شناختی و فرهنگی بین قارچ‌ها و مردم را بررسی می‌کند.

تام هورتون، PhD، استاد قارچ شناسی در دانشگاه ایالتی می گوید: فرهنگ های شرقی برای مدت طولانی از قارچ ها برای اهداف دارویی استفاده می کنند و ممکن است جنبه های زیادی در مورد خواص دارویی قارچ وجود داشته باشد که ما هنوز آنها را درک نکرده ایم. کالج علوم محیطی و جنگلداری نیویورک

اخیراً، در ایالات متحده، قارچ ها محبوبیت پیدا کرده اند و برای استفاده تجاری در عصاره هایی مانند قهوه، پودرها، و به شکل قرص به دلیل فواید رژیمی و سلامتی در دسترس هستند.

این مقاله به بررسی پروفایل های غذایی منحصر به فرد قارچ ها و همچنین فواید سلامتی ناشی از خوردن آنها می پردازد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.