با فرش 12 متری دستباف زیبایی را به خانه خود ببرید

فرش می تواند راه مفیدی برای ایجاد فضاهای متمایل و انعطاف پذیر باشد نشستن، ایستادن و دراز کشیدن برای دانش آموزان و معلمان راحت است
کف با بسیاری از معلمان که بخش بزرگی از وقت خود را می ایستند.

فرش همچنین راحتی زیر پا را افزایش داده و خستگی عضلات را کاهش می دهد. در نظرسنجی انجام شده در سال 2001 اکثر معلمان مدارس دولتی نظرسنجی شد گفت که آنها در واقع فرش را به دلیل راحتی و سر و صدای آن ترجیح می دهند.
با توجه به مطلوب بودن قیمت فرش 12 متری دستباف و اینکه این فرش نه تنها به عنوان گرمتر و ارائه بیشتر تلقی می شود راحتی، همچنین سطحی بدون تابش را ارائه می دهد که به کاهش آن کمک می کند
انعکاس و خستگی چشم ایمنی لغزش و زمین خوردن علت اصلی آسیب در مدارس است. کشش به طور قابل توجهی بیشتر شده و احتمال سفر و سقوط را کاهش می دهد در نتیجه یک کف مرطوب رخ می دهد.

علاوه بر این، تحقیقات پروفسور آلن هج از دانشگاه کرنل نشان می دهد 46 درصد از افرادی که روی سطوح سخت و براق لیز می خورند و می افتند دچار آسیب می شوند نیاز به مراقبت پزشکی دارند، در مقایسه با 17 درصد افرادی که روی فرش می‌افتند.
تمام موارد فوق شواهد قانع کننده ای را ارائه می دهد که فرش انتخاب خوبی است برای یک محیط آموزشی با این حال، با بودجه هایی که همیشه کم است.
برای اطمینان از اینکه فرش سرمایه گذاری مقرون به صرفه ای خواهد بود، به بررسی دقیق نیاز دارید. یک فرش خاص انتخاب شده که به درستی نصب و نگهداری شود ماندگاری دارد.
تا 10 سال، اگر نه بیشتر. با این حال، تجزیه و تحلیل چرخه زندگی مناسب کلیدی است ثابت می کند که فرش مقرون به صرفه تر از سایر راه حل های کفپوش سخت است.
تحلیل هزینه چرخه زندگی برای پوشش کف در مدرسه تأسیسات تهیه شده توسط مؤسسه بازرسی، نظافت و مرمت گواهینامه نشان داد که نگهداری فرش 65 درصد هزینه کمتری دارد نسبت به کفپوش سطح سخت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.