بر اثر حرارت می توانید توت فرنگی خشک را به میوه توت فرنگی تبدیل کنید

ما همیشه آن را نمی دانیم، اما توت فرنگی یکی از غنی ترین میوه ها از نظر ویتامین C است، حاوی ویتامین C بیشتری نسبت به پرتقال است و 100 گرم آن بیش از نیمی از مصرف توصیه شده روزانه ما را پوشش می دهد.

همچنین توت فرنگی خشک حاوی اسید الاژیک مانند انار است که یک اثر پیشگیرانه در برابر سرطان دارد و اثر شناخته شده ای بر کیفیت پوست دارد.

همچنین نشان می دهد متخصص تغذیه ورونیک لیسه رنگ قرمز آن به دلیل آنتوسیانین است که علاوه بر خاصیت آنتی اکسیدانی آنها اثر پری بیوتیک دارند و میکروبیوتای روده را تغذیه می کنند.

همچنین می‌توان به وجود کورستین، یک فلاونوئید با اثرات آنتی‌اکسیدانی و ضد التهابی اشاره کرد.» همه این آنتی‌اکسیدان‌ها با هم عمل می‌کنند و یکدیگر را تقویت می‌کنند. به طور متوسط ​​۱۱ گرم برای میوه).

لا گاریگت. این شناخته شده ترین (73٪ از مردم فرانسه آن را می دانند) و یکی از محبوب ترین است. این توت فرنگی قرمز و کشیده زیبا از مارس تا ژوئن گوشتی در حال ذوب شدن و رایحه های شیرین ترش را ارائه می دهد.

توت فرنگی

سیفلورت. این توت فرنگی نارنجی مایل به قرمز و کشیده در جنوب فرانسه از ماه مارس تا جولای رشد می کند. این یکی از حریص ترین ها است، با گوشتی لطیف و آبدار که عطرهای بسیار شیرینی را منتشر می کند.

شارلوت. می توانید زیبایی را از شکل قلب و رنگ قرمز روشن آن تشخیص دهید. یک تنوع تکراری، تا پایان تابستان در غرفه ها وجود دارد. هم آبدار و هم شیرین، مورد علاقه کودکان است.

مارای جنگل. ما به رنگ قرمز کمی روشن تر اعتماد نداریم، بسیار معطر و معطر است. مقاومت در برابر عطر توت فرنگی وحشی آن سخت است. از ژوئن تا سپتامبر از آن لذت می بریم.

برای انتخاب خوب، به اندازه یا شدت قرمزی آن اعتماد نکنید. از طرفی باید رنگی یکدست، یقه ای بسیار سبز داشته باشد و از همه مهمتر رایحه ای مطبوع بدهد! باید با احتیاط رفتار کرد: سینی را در بالای سبد قرار دهید، به سادگی آن را زیر آب سرد جاری بشویید و در آخرین لحظه پوسته آن را جدا کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.