تبلیغات کفش گیوه اصل در فضای مجازی توسط مسی

هنگامی که تمدن ها شروع به توسعه کردند، صندل ها (سلف های دمپایی مدرن) پوشیده می شد. این برنامه بر اساس تصاویری از نقاشی های دیواری مصر باستان از 4000 سال قبل از میلاد ساخته شده است.

کفش گیوه اصل ساده ساخته شده از برگ های پاپیروس که در اروپا یافت شده و به نظر می رسد حدود 1500 سال قدمت دارند، پیدا شده است.

همچنین مشخص شد که کفش‌های صندل در اورشلیم در قرن اول قرون وسطی می‌پوشیدند. صندل ها توسط تمدن های بسیاری پوشیده شده اند و از مواد بسیار متنوعی ساخته شده اند. صندل های مصر باستان از پاپیروس و برگ خرما ساخته می شدند.

مشاهده شده است که بر حسب مناطق از مواد مختلفی در کفش استفاده می شود. کاه برنج در چین و ژاپن استفاده می شد. از برگ های گیاه سیزال در آمریکای جنوبی برای ساختن ریسمان صندل استفاده می شد، در حالی که بومیان مکزیک از گیاه یوکا استفاده می کردند.

در حالی که صندل به طور کلی در مناطق مختلف پوشیده می شد، بسیاری از مردم در دوران باستان مانند مصریان، هندوها و یونانی ها نیاز چندانی به کفش نداشتند و اغلب ترجیح می دادند پابرهنه باشند.

کفش

یونانیان باستان کفش‌ها را تا حد زیادی خودپسند، غیر زیبا و غیر ضروری می‌دانستند. کفش ها عمدتاً در تئاتر به عنوان راهی برای افزایش قد استفاده می شدند. ورزشکاران با پای برهنه در بازی های المپیک باستان شرکت کردند.

از سال 4 قبل از میلاد، یونانیان شروع به پوشیدن کفش های نمادین کردند. اینها به شدت تزئین شده اند تا وضعیت پوشنده را به وضوح نشان دهند.

به دلیل هزینه روشن کردن چرم، کفش‌های رنگ روشن‌تر نمادی از ثروت در طبقه بالا بودند. اغلب اوقات، پیامی بر روی کف پا حک می شود. کفاشی در این دوران به شغلی قابل توجه تبدیل شد، زیرا کفاشان یونانی در امپراتوری روم به شهرت رسیدند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.