تغییر ویژگی های کیک با مواد خشک میوه ای

اعتقاد بر این است که کیک شکلاتی اسفنجی پوند منشأ شمال اروپا است و به اوایل دهه 1700 باز می گردد. دستور پخت کیک پوند در اولین کتاب آشپزی ایالات متحده، آشپزی آمریکایی، که در سال 1796 منتشر شد، آمده است.

با گذشت زمان مواد تشکیل دهنده کیک پوندی تغییر کرد. الیزا لزلی، که نسخه 1851 Direction for Cookery را نوشت، از 10 تخم مرغ استفاده کرد.

آنها را تا حد امکان به آرامی زد، آنها را با یک پوند آرد مخلوط کرد، سپس آب دو لیمو یا سه پرتقال بزرگ را اضافه کرد. این موضوع طعم و بافت کیک را تغییر داد. در شماره 2008 Saveur، جیمز ویلاس نوشت که آرد کیک به جای آرد همه منظوره کار نمی کند زیرا قدرت تحمل خمیر سنگین را ندارد.

تغییرات اولیه در این کیک تولد شکلاتی، مقداری از آرد را با آرد ذرت ساخته شده از ذرت خشک (ذرت) جایگزین کرد، که سپس غذای هندی نامیده می شد.

دستور العملی برای کیک پوند هندی برای اولین بار در سال 1828 توسط الیزا لزلی منتشر شد و بعداً در کتاب غذای هندی گنجانده شد، که در سال 1846 در لندن منتشر شد، زمانی که مردم ایرلند به دنبال جایگزینی برای آرد گندم گران قیمت بودند.

تغییرات زیادی در کیک اسفنجی وانیلی پوند سنتی وجود دارد، با کشورها و مناطق خاصی که دارای سبک های متمایز هستند.

اینها می تواند شامل افزودن مواد طعم دهنده مانند عصاره وانیل یا عصاره بادام یا میوه های خشک مانند توت یا کرن بری خشک و همچنین تغییراتی در دستور پخت اصلی برای تغییر ویژگی های کیک پوندی حاصل شود.

به عنوان مثال، جوش شیرین یا بکینگ پودر ممکن است برای ایجاد خمیر مایه در حین پخت ترکیب شود و در نتیجه کیک پوندی کمتری داشته باشد.

گاهی اوقات یک روغن پخت و پز معمولاً یک روغن گیاهی جایگزین مقداری یا تمام کره می شود که برای تولید یک کیک مرطوب در نظر گرفته شده است.

کیک شکلاتی خامه ای پوند خامه ترش یک نوع محبوب در ایالات متحده است که شامل جایگزینی خامه ترش به جای مقداری از کره است که همچنین برای تولید یک کیک مرطوب با طعمی تند در نظر گرفته شده است.

برخی از این تغییرات ممکن است بافت و طعم کیک پوند را به شدت تغییر دهند، اما نام کیک پوند اغلب هنوز استفاده می شود. برخی از تغییرات در زیر توضیح داده شده است.

 • منابع: 
  1. Pound cake
 • تبلیغات: 
  1. پشت پرده راز یکی از وزرای فاسد در کشوری مرموز
  2. با استفاده از انار می توان قد کودکان خود را افزایش دهید
  3. کدام چهره مشهور این خرما را هر روز می فروشد؟
  4. استفاده از آجر سفالی در تهیه تابلو فرش

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.