جک دو ستون مکانیکی تقلبی فاجعه ای عظیم رقم زد

با توجه به ویژگی های جک می توان بارهای بزرگ را تا ارتفاع مورد نظر برد. جک ها برای بلند کردن وسایل بزرگ که به سختی با دست بلند می شوند بسیار مفید هستند.

به لطف ویژگی آن می توانید وسایل و بارهای بزرگ و سنگین را به راحتی بلند کنید. علاوه بر این، به لطف ویژگی جک دو ستون مکانیکی می توانید بدون هیچ تلاشی این کار را انجام دهید.

این فرآیند که در پمپ های با پشتیبانی نیروی هیدرولیک استفاده می شود، امروزه در بسیاری از مناطق مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه جک های هیدرولیک دارای ویژگی های متفاوتی هستند و در هنگام بلند کردن بارهای بسیار سنگین استفاده سریع و موثری را به شما ارائه می دهند.

جک

انواع جک های مکانیکی چیست؟

• وقتی مدل های جک پیچ را بررسی می کنیم، می بینیم که تا یک تن بار حمل می کنند.

این مدل های ایمن دارای ویژگی نگه داشتن بار بلند شده در هوای مورد نظر نیز می باشند. این جک ها که توسط لنگ و کلید کنترل می شوند فوق العاده آسان و راحت هستند.

• جک های خودکار دارای ویژگی هایی هستند که وزن را با یک میله یک دندانه در حرکت ویژگی میله رزوه دار بالا می برند. هنگامی که بازو آزاد می شود، ناخن دندان را نگه می دارد و در صورت تمایل، ناخن آزاد می شود و وزن از هوا پایین می آید. ظرفیت جک خودکار قادر است بیست و پنج تن وزنه را بلند کند.

• جک های هیدرولیک با دو سیلندر متفاوت کار می کنند. سیلندر با قطر کم با نیروی کمی کار می کند. فشار مایع موجود در سیلندر به پیستون سیلندر بزرگ می رود و بار روی آن را بلند می کند.

هنگامی که بار برداشته شده به عقب پایین می آید، با باز کردن درپوش به مخزن مایع برده می شود و بار پایین می آید.

جک ها زمانی به کمک شما می آیند که بخواهید بسته به ویژگی های جک بارهای سنگین را در چند ثانیه بدون مشکل از روی زمین بلند کنید.

بنابراین، سیستم این جک ها چگونه کار می کند و آیا ایمن است؟ امروزه جک هایی که باید در هر وسیله نقلیه ای وجود داشته باشد کوچک و جمع و جور هستند.

جک های حرفه ای تر در تعمیرگاه ها و مناطق مشابه ترجیح داده می شوند. جک هایی که استفاده آسانی دارند با هیدرولیک کار می کنند. به این ترتیب می توانید به راحتی اجسام سنگین و بزرگی را که می خواهید از روی زمین بلند کنید و بدون مشکل به ارتفاعی برسانید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.