حوله طاووس که دستان شما را با حرارت خشک می کند

حوله های نخی با کیفیت نخ های بلندتری دارند و با بافت متراکم تری تولید می شوند. به این ترتیب قدرت جذب آب بسیار بیشتر از حوله های دیگر است.

این را از ظاهر حوله طاووس که خریداری کرده اید می توانید تشخیص دهید. حوله به صورت پراکنده بافته شده و ساختاری متناوب دارد که روی زمین قابل مشاهده است.

یکی دیگر از شاخص های کیفیت درزهای لبه است. درزهای محکم دوام حوله شما را افزایش داده و به شما این امکان را می دهد تا برای مدت طولانی تری بدون ساییدگی از آن استفاده کنید.

علاوه بر این، حوله های نخی محکم بافته شده با ظاهر کرکی و ساختار نرم خود، در هر تماس با پوست، احساس بهداشت و کیفیت را به شما القا می کنند.

از طرف دیگر حوله های میکرو پنبه ای قابلیت جذب آب بالایی دارند. شما می توانید به راحتی از حوله های پنبه ای میکرو با ساختار حجیم و 50 درصد خشک شدن سریعتر استفاده کنید. به لطف طول الیافش تا سالیان سال نرمی خود را از دست نمی دهد.

حوله

بعد از این دو نکته مهم، انتخاب حوله ای خواهد بود که سالیان سال از آن استفاده می کنید، بر اساس عناصر اضافی مانند رنگ، شکل، توری و گلدوزی، کاملاً مطابق با سلیقه خود.

برای استفاده طولانی مدت از حوله ها بدون اینکه ساختار آنها خراب شود به چه نکاتی باید توجه کنید؟

پس از خرید حوله های خود، حتماً باید با شستشوی آن ها از نظر خاصیت جذب آب و بهداشت شروع به استفاده از آن کنید. در هنگام شستشو باید به دستورالعمل شستشوی روی برچسب توجه کنید.

برای اینکه حوله های رنگی شما کم رنگ نشوند، باید با استفاده از مواد شوینده و نرم کننده بیش از حد آن ها را با رنگ های مشابه در دمای پایین تر بشویید. استفاده بیش از حد از مواد شوینده و نرم کننده پارچه باعث می شود رنگ آنها سریعتر محو شود.

دمای بالا ماندگاری حوله ها را کاهش می دهد و باعث می شود در مدت زمان کوتاهی خراب شوند. علاوه بر این، استفاده از سفید کننده روی حوله های سفید به حوله و پوست در تماس شما آسیب می رساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.