در آمریکا از پارچه ترمه ارزان به عنوان سفره استفاده می نمایند

قبل از اینکه لباس‌ها از مرکز خارج شوند، ممکن است با مواد ضد شعله یا سایر درمان‌های نهایی درمان شوند. به خاطر داشته باشید که پشم به طور طبیعی در برابر شعله مقاوم است.

محصولات نهایی بسته بندی، مارک و آماده فروش می شوند.

اگر مقیم بریتانیا هستید، طیف گسترده ای از پارچه های پارچه ترمه ارزان را برای ایالات متحده و سایر نقاط جهان از اینجا و اینجا خریداری کنید.

پارچه ترمه چگونه استفاده می شود؟
پارچه ترمه در انواع کاربردهای مختلف محصول استفاده می شود. برای سال‌ها، ترمه به عنوان یکی از بهترین پارچه‌ها برای لباس‌های پیچیده و سایر لباس‌های رسمی که توسط اشراف اروپایی تزیین شده بود، مورد علاقه بود، و این ارتباط با فرهنگ بالا هنوز هم تا به امروز ترمه را تعریف می‌کند.

در حالی که پشم ترمه به طور قابل توجهی گران تر از سایر انواع پشم است، اما بسیار نرم تر و ظریف تر است، که باعث می شود کاربر بلافاصله احساس راحتی و تجمل کند.

ترمه

از آنجایی که ترمه سبک و نسبتاً ظریف است، معمولاً برای پوشیدن در فضای باز یا لباس های سنگین استفاده نمی شود. در حالی که ژاکت های ترمه سبک رایج هستند، این ماده معمولاً برای کت های سنگی، کت های نخودی یا سایر انواع لباس های بیرونی که معمولاً با انواع دیگر پشم ساخته می شوند، استفاده نمی شود.

ژاکت های کشمیری اغلب برای مناسبت های خاص پوشیده می شوند و حتی می توان انواع خاصی از لباس های زیر ترمه را پیدا کرد. به طور کلی، کار با ترمه آسان است، که باعث می شود این پارچه در لباس های پیچیده، گران قیمت و زیبا که برای تحت تاثیر قرار دادن و خیره کردن طراحی شده اند استفاده شود.

پشم بزهای ترمه در هیچ کاربرد صنعتی استفاده نمی شود، به این معنی که کل اقتصاد ترمه جهانی به تولید پوشاک ترمه وابسته است. با انتخاب کار با یک تولید کننده ترمه اخلاقی و طبیعی، می توانید به تشویق رشد اقتصادهای دوردست و پیشرفت یک الگوی جدید پارچه تجارت منصفانه کمک کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.