زغال سکه ای عمده دلیل اصلی ریزش مو سکه ای است

استخراج زغال سنگ می تواند منابع آب محلی را به طرق مختلفی تحت تاثیر قرار دهد. ممکن است جریان ها مسدود شده و احتمال سیل را افزایش دهد. سموم اغلب به آب های زیرزمینی، نهرها و سفره های زیرزمینی نفوذ می کنند.

زغال سکه ای عمده  یکی از بحث برانگیزترین منابع انرژی در جهان است. مزایای استخراج زغال سنگ از نظر اقتصادی و اجتماعی قابل توجه است. با این حال، معدنکاری محیط زیست را ویران می کند: هوا، زمین و آب.

زغال سنگ یکی از سوخت های فسیلی است که سیاه رنگ و مانند سنگ سخت است. به طور گسترده ای در نیروگاه ها برای تولید برق استفاده می شود.

قطارهای قبلی از موتورهای بخار استفاده می کردند که از زغال سنگ به عنوان سوخت استفاده می کردند. برق مورد نیاز برای راه اندازی قطارهای الکتریکی عمدتاً توسط زغال سنگ تولید می شود.

همچنین در صنایع برای مصارف گرمایشی یا آب جوش و همچنین برای استخراج فلزات مختلف استفاده می شود. همچنین به عنوان سوخت خانگی برای پخت و پز، کباب کردن یا در آتش سوزی استفاده می شود.

زغال

علاقه فزاینده ای به سلول های سوختی کربن مستقیم هیبریدی (HDCFCs) وجود دارد که اکنون به عنوان یکی از کارآمدترین گزینه ها برای تولید انرژی پاک از زغال سنگ معدنی در نظر گرفته می شود.

در این کار، دو زغال سنگ سخت مختلف (قیر و آنتراسیت) از طریق کربن‌سازی و اکسیداسیون اصلاح شده‌اند و رفتار الکتروشیمیایی آنها در یک HDCFC پشتیبانی شده از الکترولیت مقایسه شده است.

بینش جدیدی در مورد مکانیسم واکنش HDCFC ارائه شده است، که تجزیه و تحلیل جامعی را ارائه می‌کند که نه تنها تکامل خواص زغال‌سنگ پس از تصفیه، بلکه سایر پارامترهای مرتبط مانند اثر مرحله آماده‌سازی سلول یا برهمکنش زغال‌سنگ را در نظر می‌گیرد.

با سایر اجزای سلول نتایج نشان می‌دهد که محتوای کربن، ساختار کربنی و واکنش پذیری زغال‌سنگ ویژگی‌های کلیدی برای رفتار الکتروشیمیایی بهینه هستند.

پلاستیسیته زغال سنگ، یک پارامتر مهم که در کارهای قبلی نادیده گرفته شده است، می تواند به گسترش منطقه برای واکنش های الکتروشیمیایی فراتر از رابط جمع کننده / آند فعلی کمک کند.

مکانیسم واکنش پیشنهادی نشان می‌دهد که واکنش‌های الکتروشیمیایی فاز گاز اضافی سهم مهمی در مراحل اولیه آزمایش الکتروشیمیایی است و اکسیداسیون الکتروشیمیایی مستقیم کربن جامد واکنش غالب در زمان‌های طولانی‌تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.