زنی که با خریدن گران ترین کاشی بین کابینتی و کاشی چسبی همسر خود را ورشکست کرد

در تولید  و ساخت کاشی ملات نازک گیر خشک، هنگامی که به درستی مخلوط، اعمال و پخته شود، عملکرد عالی را در هنگام استفاده روی یک پایه پایدار ارائه می دهد.

مشکل اینجاست که ساختمان های امروزی چیزی جز پایدار هستند.

به همین دلیل، من از ملات خشک گیر در درجه اول به عنوان صفحه پشتیبانی توصیه شده سازنده برای تخته های پشتی کاشی و برای برخی دیگر از محصولات نصب استفاده می کنم (مثلاً غشای ورق KERDI Schluter-Systems به لمینیت با ملات خشک گیر نیاز دارد).

برای همه کاربردهای دیگر، من ست نازک لاتکس را به دلیل افزایش انعطاف‌پذیری و استحکام آن، و به دلیل حداقل نیاز به پخت آن ترجیح می‌دهم، اما همه نازک‌کننده‌های لاتکس یکسان نیستند.

با داشتن کاشی چسبی به راحتی و سادگی می توانید کاشی را نصب کنید.

لاتکس در ابتدا به معنای مایعی بود که جایگزین آب مورد استفاده برای مخلوط کردن پودرهای رقیق خشک می شد، اما اکنون لاتکس شامل افزودنی های لاتکس مایع (لاستیک طبیعی) با انواع و قدرت های مختلف و همچنین مایعات اکریلیک (لاستیک لوله آزمایش)، پلیمرهای خشک است.

که در کارخانه به پودرهای رقیق اضافه می شوند و نیاز به مخلوط کردن با آب معمولی دارند و رقیق های پلیمری خشک با کیفیت نهایی که با اکریلیک مایع مخلوط می شوند.

به جای یک نمودار، که واقعاً فقط می تواند یک راهنمای تقریبی برای انتخاب ماله ارائه دهد، بریدگی اندازه مناسب را فقط می توان با آزمایش واقعی کاشی  به خصوص کاشی بین کابینتی برای کابینت سفید در برابر بستر تنظیم مورد نظرش با استفاده از چسب مشخص شده تعیین کرد.

بسیاری از نصاب‌ها اصرار دارند که از کمترین میزان نازک‌کننده استفاده کنند، اما از آنجایی که سطوح به ندرت یکنواخت هستند، پس از آزمایش، انتخاب ماله بزرگ‌تر بعدی پس از انجام آزمایش خوب است.

به یاد داشته باشید، استانداردهای صنعتی نیاز به یک لایه چسب حداقل 3/32 اینچی در زیر کاشی پس از نصب آن دارند.

استفاده از مقدار بیش از حد می تواند باعث تراوش چسب در محل اتصال دوغاب شود.

این یک مشکل با کاشی های هر اندازه است نظیر کاشی بین کابینتی جدید اما یک فاجعه تمیز کردن با کاشی های موزاییک است.

 • منابع:
  1. Tile Adhesive Basics
 • تبلیغات: 
  1. ساخت درب هایی هوشمند برای استفاده راحت دانش آموزان معلول
  2. کاربرد بادام هندی در مصارف غذایی و دارویی
  3. پر درآمدترین مشاهیر جهان را بشناسید
  4. انتشار کربن منتشر شده از سوزاندن ظروف یکبار مصرف

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.