سرکه در افق کوروش در بالاترین قیمت جهانی به فروش می رسد

استفاده از سرکه در نگهداری رایج است که به این دلیل است که از رشد میکروب ها و سایر باکتری ها جلوگیری می کند و از خواص ضد میکروبی سرکه می توان در لوازم آرایشی و بهداشتی که در خانه به طرق مختلف تهیه می شود سرکه استفاده کرد.

همچنین به عنوان یک دئودورانت موثر عمل می کند، زیرا با جلوگیری از عملکرد باکتری های زیر بغل، سرکه در افق کوروش را می توان بر روی پوست های مستعد آکنه یا پوست سر تحریک شده نیز استفاده کرد.

زیرا مشکلات پوستی زمانی که پوست اسیدی تر می شود و سویه های باکتریایی تغییر می کند، از بین می روند. امکان استفاده از سرکه برای کاهش اسیدیته محصولات.

سکارهایی که پس از بهبود آکنه ظاهر می شوند را پنهان کنید، زیرا اسید به عنوان شستشوی صورت استفاده می شود که در دنیای لوازم آرایشی به آن لایه برداری شیمیایی می گویند و اگر به طور خاص از اسید سوکسینیک استفاده شود، فواید آن افزایش می یابد.

این به این دلیل است که از التهابی که پس از آکنه رخ می دهد جلوگیری می کند، وضعیت پوست را بهبود می بخشد و زخم های حاصل را پنهان می کند.

استفاده صحیح از سرکه در لوازم آرایشی این نیست که مستقیماً از آن استفاده شود، بلکه مجموعه ای از دستور العمل ها وجود دارد که بهترین نتیجه را برای پوست های چرب می دهد که از جمله این دستور العمل ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سرکه

جوش شیرین یکی از موثرترین درمان‌های آرایشی برای پوست‌های چرب به حساب می‌آید که به این دلیل است که دارای خواص ضدالتهابی فراوانی است که از التهاب پوست جلوگیری می‌کند.

علاوه بر این که منافذ پوست را می‌بندد، آلودگی و سلول‌های مرده پوست را از بین می‌برد. که به حفظ تعادل عدد pH پوست کمک می کند، از این دستور می توان به شرح زیر استفاده کرد:

  • دو قاشق غذاخوری سرکه سیب.
  • سه قاشق غذاخوری جوش شیرین.

در یک کاسه کوچک، جوش شیرین را بریزید، سپس سرکه سیب را اضافه کنید، مطمئن شوید که آنها را به خوبی با هم مخلوط کنید.

مخلوط را روی صورت مالیده و به مدت بیست دقیقه می گذاریم و سپس با اهمیت استفاده از مرطوب کننده مناسب برای پوست های چرب، صورت را به خوبی شستشو می دهیم.

برای کسانی که مشکل پوست حساس دارند ابتدا باید حساسیت صورت خود را به استفاده از جوش شیرین تست کنند.تمام پوست.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.