سیر ترشی چهار ساله چاشنی مورد علاقه خانواده بهکام

چیز خاصی در مورد ترشی خانگی وجود دارد. راستش را بخواهید، وعده های غذایی من بدون مقداری آچار خانگی ناقص است و مطمئن هستم که بسیاری از شما مانند من عاشق ترشی خوردن هستید.

این بار به این فکر افتادم که دستور تهیه یک ترشی سالم و آسان را برایتان بیاورم. من می گویم سالم است .

زیرا سیر یا لاهسون گیاهی است که برای سال ها در آشپزخانه های هندی ما به دلیل فواید شگفت انگیزش برای سلامتی استفاده می شود.

اعتقاد بر این است که مصرف سیر ترشی چهار ساله می تواند به درمان بسیاری از مشکلات رایج سلامتی ما کمک کند. یکی از راه‌های آسان برای افزودن سیر به رژیم غذایی، خوردن ترشی سیر در وعده‌های غذایی است.

خوردن یک شیشه کامل حبه سیر، میان وعده ایده آل برای همه نیست. با این حال، Tiktok در مورد ویدیویی از دختری که سیر ترشی را با قاشق از شیشه می‌ریزد و ادعا می‌کند برای شما سالم است، وحشی شده است.

او اشتباه نمی کند؛ علم ثابت کرده است که مصرف منظم سیر برای بهبود سلامت شناختی مفید است.

این روند برای اولین بار در اوایل سال جاری در Tiktok ظاهر شد، زمانی که کاربری ویدیویی را منتشر کرد که نشان می‌داد چگونه از خوردن سیر لذت می‌برد.

سیر

از آن زمان، او یک آموزش گام به گام به اشتراک گذاشت و مردم از آن زمان به آزمایش روند ادامه دادند.

در حالی که برخی از افراد ممکن است مکمل‌هایی را برای جلوگیری از اثرات پیری مصرف کنند، مانند بهترین مکمل‌های روغن ماهی و بهترین ویتامین‌ها برای زنان بالای 50 سال برای جلوگیری از بیماری‌ها و زوال ناشی از افزایش سن می باشد.

شما می‌توانید به این روند Tiktok توجه کنید، زیرا سیر است. یک ضد التهاب اثبات شده (در برگه جدید باز می شود) و محافظ شناختی.

پخت و پز با سیر همیشه به دلیل فواید سلامتی و همچنین طعم آن محبوب بوده است. اگر خوردن یک شیشه کامل سیر مطابق ذائقه شما نیست  و ما شما را سرزنش نمی کنیم.

در بهترین کتاب های آشپزی وگان ما دستور العمل های خوشمزه ای با سیر دم کرده پیدا خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.