شکر پنیر تخته ای که سر از شکم کوسه در آورد

ما می دانیم که لذت بردن از آب نبات بدون احساس گناه چقدر برای شما سخت است. مقالات زیادی وجود دارد که دلایلی وجود دارد که چگونه شکر می تواند سلامت جسمی و روحی ما را خراب کند.

اما اجازه دهید به جای آن بر مزایای شکر پنیر تخته ای تمرکز کنیم. برای مثال، شکلات تلخ ممکن است هوس را کاهش دهد و احساس سیری را تقویت کند. این به شما کمک می کند از کاهش وزن حمایت کنید.

مشخص شد که خوردن شکلات تلخ باعث کاهش اشتها و کاهش سطح گرلین، هورمونی که گرسنگی را تحریک می کند، می شود.

به هر حال، تحقیقات بیشتری برای ارزیابی اینکه چگونه شکلات تلخ ممکن است بر اشتها و مصرف غذا در مقایسه با سایر غذاها تأثیر بگذارد، مورد نیاز است.

تا آنجا که می دانیم، بسیاری از مطالعات نشان می دهد که رژیم غذایی سرشار از قند منجر به افزایش خطر مشکلات سلامت روان می شود.

اما به هر حال، وقتی آب نبات را به صورت پاسخگو مصرف می کنید، می تواند به علائم افسردگی کمک کند. هر چند سعی کنید آن را به یک امر روزمره تبدیل نکنید.
شکرپنیر

شکلات حاوی فنیل اتیلامین (PEA) است. این ماده شیمیایی برای تقویت خلق و خوی فرد شناخته شده است. شکلات حاوی سروتونین نیز هست.

سروتونین یک انتقال دهنده عصبی است که در بدن یافت می شود. به عنوان یک تثبیت کننده خلق و خوی طبیعی برای تقویت خلق و خو و کاهش علائم اضطراب و افسردگی عمل می کند.

آیا در کشف مشکل مشکل دارید؟ یا آیا در یک تکلیف گیر کرده اید که ثابت می کند به خصوص دشوار است؟ ما می توانیم در این زمینه به شما کمک کنیم.

یک تکه آب نبات را امتحان کنید، آن پانچ مورد نیازتان را به شما می دهد. مطالعات مختلف نشان داده است که آب نبات های حاوی قند به تمرکز بهتر افراد کمک می کند.

همچنین می‌توانید زمانی که روی چیزی کار می‌کنید، در کار خود بمانید. به یاد داشته باشید که راه حل برای کشف یک مشکل دشوار می تواند به سادگی یک تکان قند سریع باشد. تکلیف شما باشد یا مشکلی در کارتان، آن را خواهید فهمید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.