فرش ماشینی 9 متری مشهد دارای نازل ترین قیمت جهان می باشد

مودال یک الیاف فرش مدرن و با کیفیت است که به عنوان “ویسکوز بهتر” نیز شناخته می شود. مودال از الیاف گیاهی چوب راش به دست می آید، زیست تخریب پذیر است و یک الیاف مصنوعی ابتکاری با منشاء طبیعی در نظر گرفته می شود.

برای تولید مودال، چوب پوست کنده می شود، به تراشه ها تقسیم می شود و الیاف از سلولز در فرآیند ریسندگی ماشینی ساخته می شوند.

فرش ماشینی 9 متری مشهد مدال محکم، بادوام و قابل تنفس هستند. آنها ظاهر خاصی دارند، بسیار نرم هستند و فضای دلپذیر و خوبی به اتاق ها می دهند. Modal از نظر ابعادی پایدار، سایش سخت و مقاوم در برابر حرارت است.

Modal برای ماشین لباسشویی نیز مناسب است و رطوبت را بهتر از سایر مواد جذب می کند. فقط چند دلیل خاص بودن فرش های مدال.

در زیر به ترتیب حروف الفبا بسیاری از اصطلاحات فرش برای خواننده علاقه مند آمده است.

ابرش در زبان عربی به معنای سایه است و نشان دهنده تفاوت رنگ در یک رنگ است، مثلاً در فرش های ساده، فرش هایی که ابرش در آنها نمایان است همیشه با دست گره هستند.

رنگ های مختلف نشان دهنده استفاده از پشم از رنگ های مختلف است. آبراش به هیچ وجه نباید به عنوان یک نقص در نظر گرفته شود.

در مورد فرش، نام نشان می دهد که قطعه مورد نظر چند قدمت دارد. دستورالعمل های گمرکی تصریح می کند که فرش هایی که بیش از 100 سال قدمت دارند در رده عتیقه قرار می گیرند.

فرش

به فرش هایی که بیش از 30 سال قدمت دارند، فرش قدیمی می گویند. اگر فرش بین 10 تا 15 سال عمر داشته باشد به آن «نیمه کهنه» می گویند. فرش های کمتر از 10 سال به عنوان فرش های نو محسوب می شوند.

بگویید “Beniquarein”  اشاره به فرش‌های بافته یا گره‌دار است که توسط زنان بربر از کوه‌های اطلس شمالی ساخته شده‌اند. فقط از پشم رنگ نشده گوسفند استفاده می شود. فرش ها فقط در یک طرف حاشیه دارند.

فرش‌های کلاسیک بربر بیشتر از مراکش می‌آیند. این فرش‌ها همیشه دست‌باف هستند و نخ‌های تار و پود آن از پنبه است، در حالی که پرزها از پشم 100 درصد نو تشکیل شده است. از تکنیک های مختلف گره زدن استفاده می شود.

بین دو، چهار یا شش رشته تصمیم گیری می شود. فرش‌های بربر معمولاً بسیار ضخیم هستند، ارتفاع پرز آن‌ها می‌تواند بین 14 تا 30 میلی‌متر متغیر باشد. پس از گره زدن فرش، یک درمان پس از آن مانند کشش فرش یا برش ضروری است.

بلیچینگ به روشن شدن رنگ ها و ناخالصی های موجود در مواد فرش اشاره دارد. حاشیه نیز حاشیه نامیده می شود و لبه تزئین شده فرش را توصیف می کند.

بوکله به نوعی پارچه اطلاق می شود که سطح آن ساختار درشتی دارد. به طور جزئی یا کامل از نخ مو و نخ های فانتزی ساخته می شود و اغلب از گره ها، نوک ها و حلقه هایی استفاده می شود که قابل مشاهده هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.