فرش 12 متری دستباف متعلق به هزاران سال پیش

اگر سایر فعالیت های درآمدزا در دسترس هستند، به نظر می رسد زنان کمتر برای فروش فرش دارند. این نیز به نظر می رسد اگر زنان تحصیلات خود را فراتر از پایه هشتم ادامه دهند درست است.

با این حال، الف سنت بافندگی فرش و غرور و خروجی خلاقانه مرتبط با خوب بودن بافنده ممکن است به این معنا باشد که برخی از زنان به بافتن خود ادامه می دهند.

همچنین، بافندگی فرش گران‌قیمت ممکن است بتواند درآمد کافی برای ایجاد نیروی کار جذاب ایجاد کند زمانی که فرصت های دیگر در دسترس است.

مشخص شد که برخی از زنان سنتی را تغییر می دهند طراحی های متناسب با بازار جهانی؛ دیگران نبودند. این ممکن است به دلیل تماس یا عدم وجود آن با مصرف کنندگان در بازار جهانی.

دولت به نظر می رسد که حمایت از صنعت بافندگی فرش 12 متری دستباف را کنار می گذارد، اگرچه تغییراتی در آن ایجاد شده است سیاست پیش بینی الحاق به اتحادیه اروپا ممکن است صنعت را تقویت کند.

فرش

به نظر می رسد اگرچه صنعت بافندگی فرش پایین ممکن است ناپدید شود، اما بافندگی با کیفیت بالا ممکن است ادامه هید. کیمبرلی برمن که در سال 1980 در بوستون، MA متولد شد، از دانشگاه کرنل فارغ التحصیل شد با لیسانس طراحی لباس در سال 2002.

پس از تدریس زبان انگلیسی در ژاپن و تحصیل علوم الیاف در کانزاس او به ایتاکا بازگشت تا مدرک کارشناسی ارشد در پوشاک و پوشاک را دنبال کند. منسوجات.

او در طول تحصیل توانست دوره های انسان شناسی را بگذراند. جامعه شناسی توسعه، برنامه ریزی شهری و منطقه ای، و اقتصاد توسعه به عنوان و همچنین در ائتلاف حمایت از کارگران مزرعه شرکت کنید و یک باشگاه کتاب را رهبری کنید مرکز امن نوجوانان مک کورمیک.

تحقیقات آنها با بافندگان انجام شد و در طول مصاحبه با آنها به عنوان مترجم عمل کردندمقامات دولتی. همچنین می‌خواهم از آنها برای نشان دادن من در اطراف آنکارا تشکر کنم. و در طول سال گذشته به من مشاوره می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.