فرش 12 متری 1200 شانه کاشان قدیمی که از موزه ایرانشناسی به سرقت رفت

در کارخانه‌های فرش، به دلیل اینکه اکثریت بافندگان زن هستند، هنجارهای اجتماعی-فرهنگی در صنعت فرش در اصفهان باعث شده تا بافندگان نقش وابسته ای به تولیدکنندگان داشته باشند هماهنگی تولید فرش به جز در کار با بافندگان مستقل.

این خوب است که در اصفهان بافندگان زن هستند دستمزد مورد نیازشان در سطحی که بتوانیم غرامت کافی را ارائه کنیم… زنان بافنده گوش می دهند به جهت ما و به سختی تصمیم می گیرند که تکنیک و ایده های خود را داشته باشند.
من می توانم تمام جزئیات تولید فرش را به بافندگانم دیکته کنم، اما نه برای گروه که با منابع خود کار می کنند [اشارهدر نتیجه قدرت تولیدکنندگان در روابط با زنان افزایش یافته است.

بافندگان این سطح بالای تعبیه سطح هماهنگی صریح را افزایش می دهد، به ویژه زمانی که بافندگان مهارت کمی دارند. معمولاً بافندگان تکنیک و توانایی کمتری در ساخت قالی‌های باکیفیت دارند.

از ما تولیدکنندگان در کارخانه های فرش 12 متری 1200 شانه کاشان تصمیم ما این است که تمام جزئیات را تعیین کنیم فرش.بنابراین، به دلیل عدم تقارن قدرت در کارخانه های فرش، نقش های برابر در روابط با تولیدکنندگان در اختیار بافندگان قرار نمی گیرند.

فرش

این بدان معناست که بازار، مدولار و پیوندهای رابطه ای در حالت های تولید کارخانه پدید نیامده است. آنها باید مدیریت شوند تا فرش های قابل قبولی بسازند و سطح خوبی به آنها می دهیم از دستمزد برای ساخت فرش انتظار داریم که آنها شنوندگان خوبی باشند.
در کارخانه های فرش، کار در خارج از خانه در مکانی که شبیه به یک سازمان رسمی است در فرهنگ این گروه از بافندگان پذیرفته شده است.
کارخانجات قالیچه به عنوان محل کارگران زن پذیرفته می شوند و همچنین مکانی مشابه محیط های شرکت ها یا سازمان های دولتی.
بنابراین، تولیدکنندگان می توانند بافندگان را به کار گرفته و آنها را در یک سیستم خاص درونی کنند تولید چنین تعاملاتی پیوند سلسله مراتبی را در کارخانه های فرش تقویت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.