فرش 12 متری 2500 شانه که نماد خوش یمنی در بین سیاه پوستان است

حاکمیت مشاهده شده در شیوه تولید بافندگی روستایی در تبریز در هر روستا یک تعاونی از بافندگان روستایی برای حمایت و پشتیبانی پدید آمده است
وظایف سازمانی مشابه برای تولیدکنندگان در سایر مناطق.

فعالیت های آنها شامل تامین مواد اولیه و الیاف، کمک به بافندگان در رنگرزی الیاف و تامین هر کدام سایر امکانات مانند ماشین بافندگی و ابزار.

برخی از پشتیبانی های اصلی، مانند ارسال بافندگان فعال به سازمان های دولتی برای دریافت حمایت از جمله بیمه و وام توسط این بازیگران ارائه می شود.

اتحادیه تعاونی ها نیز آموزش می دهد دوره ها و تعاونی ها بافندگان روستایی را به این دوره ها می فرستند. بیشترین وظيفه مهم اين تعاوني ها خريد و يا ساماندهي فروش فرش روستايي است.

همکاری با اتحادیه هدف تعاونی ها ایجاد صنعت فرش 12 متری 2500 شانه بادوام است مناطق روستایی و حمایت های آنها بازار سیاه ناعادلانه را که برخی عمده فروشان و دلالان سعی می کنند قالیچه های روستا را با کمترین قیمت بخرند.

این تعاملات با بافندگان روستایی در کار با دو گروه از بافندگان هماهنگی متفاوتی دارند. قالی بافی در مناطق روستایی با حمایت های صورت گرفته تعاونی ها بازسازی شده است.

ما سعی می کنیم حمایت های خود را برای دستیابی به دسترسی بیشتر به بازار افزایش دهیمبافندگان روستایی سنتی قالیباف دائمی نیستند و فصلی و مشاغل کشاورزی و چون قالیبافی دومین منبع درآمد این افراد است.

بافندگان، انگیزه ای برای افزایش توانایی خود در ساخت فرش با کیفیت بالاتر ندارند:تکنیک های سنتی اکثر قالی های روستایی است.

اما در طرح ما می توانیم افزایش کیفیت و درآمد حاصل از تولید فرش روستایی این بخاطر این است که برخی از بافندگان روستا تمایلی به شرکت در دوره های آموزشی یا کار با آنها ندارند.
معامله اصلی بین این بافندگان و تعاونی ها خرید فرش تکمیل شده است و قیمت مذاکره کنید معمولاً بافندگان قیمت محصولات خود را می دانند اما ما به زمان نیاز داریم تا صحبت کنیم بیشتر در مورد ارزش یک فرش.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.