فرفره انفجاری اسباب بازی به جا ساز مناسبی برای مواد مخدر تبدیل گشت

کارخانه‌های اسباب‌بازی و کارگاه‌های تراشکاری را می‌توان در سرتاسر کوه‌های سنگ معدن و فراتر از آن یافت. آغاز تولید اسباب بازی در کوه های سنگ معدن را می توان به حدود سال 1750 برمی گرداند.

در آغاز قرن نوزدهم، بیش از 20 شهرک سازندگان فرفره انفجاری اسباب بازی در اطراف شهرهای انتشاراتی تولید اسباب‌بازی کوه سنگ معدن، گرونهایچن، سیفن، اولبرنهاو، هورا سوات کاترینی/ کاتارینابرگ و لیتوینوف/ اوبرلوتنزدورف جمع شدند.

ویژگی خاص و منحصر به فرد تولید اسباب بازی در Erzgebirge چرخش تایر یا حلقه شکاف است که در حدود سال 1800 شروع شد و هنوز هم برای تولید امروز مهم است.

اسباب‌بازی‌های مخصوص کودکان قبلاً در عصر حجر وجود داشتند، همانطور که اشیاء سفالی که بسیار شبیه به عروسک‌ها هستند نشان می‌دهد. اما حتی در مصر باستان از قبل حیوانات چوبی با اندام متحرک برای بازی وجود داشت.

استفاده از چوب برای تولید اسباب بازی در سهولت پردازش نهفته است. چوب برای کنده کاری مناسب است و می توان آن را با ساده ترین ابزار پردازش کرد.

حتی افرادی با پیشینه های فروتن نیز می توانند با کمی مهارت دستی، اسباب بازی های خود را برای فرزندانشان بسازند.

اسباب بازی ها همیشه برای آماده کردن کودکان برای زندگی در بزرگسالی و آموزش فرآیندها یا نقش های روزمره به آنها خدمت کرده اند.

اسباب بازی

عروسک قدیمی ترین اسباب بازی محسوب می شود. او قرار بود دختربچه های کوچک را برای نقش های آینده خود به عنوان مادر و خانه دار آماده کند. در روم باستان از قبل خانه های عروسک با مبلمان عروسکی به عنوان مبلمان وجود داشت.

در قرون وسطی اولین اسب های گهواره ای را می توان یافت که با تکان دادن بچه های کوچک را آرام می کردند، اما قصد داشتند آنها را برای سوارکاری بعدی آماده کنند.

در آلمان، اولین خانه های عروسک در قرن شانزدهم ظاهر شد. در آن زمان از آنها به عنوان اسباب بازی استفاده نمی شد، بیشتر آنها کپی خانه های خانواده های ثروتمندی بودند که می خواستند ثروت خود را نشان دهند.

تنها در دوره بیدرمایر (1815-1849) بود که خانه عروسک برای کودکان مد شد که قرار بود دختران کوچک را برای کارهای بعدی خود آماده کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.