قوری چینی مسعود به هنگام جوشیدن آب موسیقی پخش می کند

خمیر جوش شیرین و آب می تواند کمی اصطکاک را به فرآیند تمیز کردن اضافه کند. 3 قسمت جوش شیرین به 1 قسمت آب تقریباً نسبت درستی است.

اما لازم نیست دقیق باشید. خمیر را با یک پارچه مرطوب روی لکه چای بمالید تا لکه از بین برود. مراقب سطوح تزئینی بیرونی باشید.

رسوب ناشی از تجمع آب سخت نیز می تواند در قوری چینی مسعود ایجاد شود. برای رسوب زدایی، از محلول سرکه و آب استفاده کنید.

اما نسبت به مقدار مساوی سرکه و آب جوش را افزایش دهید. بگذارید حدود 20 دقیقه تا نیم ساعت خیس بخورد، خالی کنید، آبکشی کنید و سپس به طور معمول بشویید.

اگر قوری سرامیکی شما از داخل لعاب نداشته باشد، سطح آن متخلخل خواهد بود. در این موارد هنگام تمیز کردن از صابون استفاده نکنید، فقط داخل آن را با آب داغ بشویید.

ما همچنین توصیه می کنیم که فقط یک نوع چای را در آن قوری دم کنید زیرا طعم ها را جذب می کند و سپس آن طعم ها را به دسته بعدی که دم می کنید منتقل کنید.

قوری های ساخته شده از سرامیک فوق العاده همه کاره هستند زیرا می توانند گرما را به خوبی حفظ کنند، تقریباً با هر نوع چای قابل استفاده هستند و به راحتی تمیز می شوند.

یکی از ایرادات سرامیک این است که در صورت درمان یا افتادن آن می‌شکند، بنابراین در استفاده از قوری‌های سرامیکی کمی احتیاط کنید.

در حالی که سرامیک می تواند کمی گرما را در خود نگه دارد، اگر به تنهایی باقی بماند، در نهایت خنک می شود. هنگامی که یک قابلمه کامل چای را دم می‌کنید، این معمولاً به این معنی است که پس از ریختن اولین فنجان، چای اضافی وجود خواهد داشت.

قوری

ما می خواهیم آن چای باقیمانده گرم بماند. همچنین توصیه می کنیم قبل از استفاده قوری خود را گرم کنید که باعث افزایش عطر و طعم چای می شود.

روش اول شامل دستگاهی به نام گرمکن چای است. اینها با بالا بردن قوری از روی پیشخوان و همچنین با استفاده از یک وسیله گرمایشی، معمولاً یک شمع چای، کار می کنند.

این مقدار کمی گرما برای گرم نگه داشتن چای کافی است، اما نه به اندازه ای که دمای آن را بیشتر از چیزی که آن را دم کرده اید افزایش دهد.

راه دیگر برای گرم نگه داشتن قوری، قرار دادن یک چای دنج روی آن است. این روکش عایق گرما را بدون نگرانی در مورد وسیله ای که روی میز شما می سوزد، نگه می دارد.

زمانی که قوری روی پیشخوان سرد می‌نشیند، اثربخشی آن کاهش می‌یابد، بنابراین سعی کنید آن را روی یک روکش، روپوش یا حوله زاپاس قرار دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.