لامپ ال ای دی 60 وات که می تواند با اندازه گیری دما خانه را گرم یا سرد نماید

یکی از دلایلی که چرا چراغ های LED از نظر اقتصادی سودمند هستند، عمر طولانی آنها است. در حالی که عمر فعال یک لامپ سنتی به 1500 تا 2000 ساعت محدود شده است، LED ها دارای طول عمر فعال 50 تا 100 هزار ساعت هستند.

طول عمر فعال زمان روشن شدن چراغ است. اگر به طور مداوم از لامپ ال ای دی 60 وات استفاده کنید، 6 تا 12 سال بدون هیچ مشکلی کار می کند.

اگر روزانه 8 ساعت فقط در شب از آن استفاده کنید، می توان گفت که طول عمر آن حدود 20 سال است.

در حالی که این ویژگی ها مزیت چندانی برای استفاده از ال ای دی در منازل ایجاد نمی کند، اما در کارخانه ها، فرودگاه ها و غیره که استفاده بیشتری از نور وجود دارد از آنها استفاده می شود.

این یک مزیت بزرگ برای مکان ها فراهم می کند. نباید آن را فقط هزینه یک لامپ در نظر گرفت. در عین حال، زمانی که هزینه های تعویض و نگهداری به کار اضافه می شود، صرفه جویی قابل توجهی حاصل می شود.

لامپ

هیچ ماده شیمیایی مضر یا سمی برای محیط زیست در چراغ های LED وجود ندارد. بسیاری از چراغ های فلورسنت و نئون سنتی حاوی مواد زیادی هستند که می توانند برای محیط زیست خطرناک باشند، مانند جیوه.

به دلیل استفاده طولانی مدت، باعث صرفه جویی در مصرف مواد لامپ در این مدت می شود و باعث می شود مواد مضر کمتری در طبیعت رها شود.

علاوه بر این، ال ای دی ها به دلیل قابل بازیافت بودن، سازگارترین نورپردازی با محیط زیست نامیده می شوند.

LED ها را می توان در اشکال و رنگ های مختلف بسته به منطقه ای که قرار است روشن شود استفاده کرد. اگرچه می توان رنگ آمیزی را با چراغ های نئون سنتی انجام داد، اما چراغ های LED به دلیل ساخت آنها برای این کارها بسیار مناسب تر هستند.

مثلا؛ نورهای ساطع شده توسط LED های مورد استفاده در ناحیه روشنایی را می توان یکی یکی تنظیم کرد. بنابراین، کنترل پویا توزیع رنگ را می توان به دست آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.