مرکز خرید چرم قوچ با بهترین کیفیت

چرم از قدیم الایام، جزء کالاهای مهم محسوب می شود.در دنیا چرم به دو صورت تهیه می شود: استفاده از کرم، استفاده از مواد گیاهی. امروزه چرم هایی که به صورت کرومی تهیه می شوند اجازه ی ورود به بازار جهانی را ندارند و این روش ممنوع شده است. دو نوع چرم داریم: طبیعی و مصنوعی.

کاپشن چرم طبیعی مشهد دوام بیشتری دارد و همچنین تنفس پذیری بهتری دارد. تمام چرم های طبیعی با توجه به جثه ی حیوان به سه دسته ی اصلی تقسیم می شوند: چرم های سبک، چرم های نیمه سنگین و چرم های سنگین. چرم قوچ در دسته ی چرم های سبک قرار می گیرد.

مرکز خرید چرم قوچ با بهترین کیفیت

هر آنچه باید در مورد چرم قوچ بدانید

هر آنچه باید در مورد چرم قوچ بدانید

چرم قوچ یک ماده ی طبیعی است که از پوست بدن قوچ به دست می آید. پوست این حیوان پس از فعل و انفعالات شیمیایی تبدیل به این ماده ی زیبا و کاربردی می شود. چرم قوچ یک ماده ی  بادوام است که قابلیت ارتجاعی زیادی دارد و ساختار سه بعدی خاصی را دارا می باشد. این ماده ی طبیعی، عایق در مقابل گرما و سرما و برق است همچنین دارای الیاف متراکمی است به همین دلیل دوام خوبی دارد ولی تراکم الیاف آن از چرم گاوی کمتر است و لطیف تر از چرم گاوی می باشد.

چرم قوچ به راحتی از سایر چرم ها قابل تشخیص است چرا که محل رویش مو به راحتی روی آن دیده می شود. ابن چرم هم به صورت نرم و هم به صورت خشک در بازار یافت می شود و از آنجا که  لطیف و منعطف می باشد برای تهیه ی انواع  کفش و کیف زنانه چرم دست دوز، دستکش، کیف آرایش، کیف مجلسی زنانه، کیف پول زنانه، کت چرمی، پالتوی چرمی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

چرمی مرغوب و درجه یک محسوب می شود که ظاهری کاملاً سالم داشته باشد و فرم خود را حفظ کند اگر ضایعه ای هم داشت محدود به یکی دو مورد باشد و از لبه ها بیشتر از سه سانتی متر فاصله نداشته باشد همچنین ضخامت خوبی داشته باشد.

قیمت چرم قوچ در بازار تهران

قیمت چرم قوچ در بازار تهران

چرم جزء کالاهای لوکس محسوب می شود و قیمت آن در مناطق مختلف ایران متفاوت است، این تفاوت قیمت به دلایل خاص اقتصادی اتفاق می افتد. قیمت چرم قوچ در بازار تهران نسبت به سایر مناطق ایران بسیار ارزان تر است و همچنین از تنوع بالایی نیز برخوردار می باشد. شما می توانید انواع چرم قوچ با کیفیت عالی و رنگ های متنوع و همچنین قیمت پایین را از بازار تهران تهیه کنید. برای اطلاع از قیمت انواع چرم می توانید به مراکز خرید چرم در کشور مراجعه کنید همچنین برای کاهش قیمتها می توانید این چرم ها را از مراکز خرید عمده تهیه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.