پسری با داشتن آمونیاک بدنسازی توانست دکتری قبول شود

آمونیاک بدنسازی برای زندگی مدرن روی زمین ضروری است. از یک اتم نیتروژن و سه اتم هیدروژن (NH3) تشکیل شده است.

در حالی که تولید آمونیاک پیشرفته تر شده است، بیشتر آمونیاک (70-85٪) هنوز برای تولید کود برای محصولات غذایی استفاده می شود. بقیه برای تمیز کردن محصولات، مایع خنک کننده، مواد منفجره، پلاستیک و موارد دیگر مانند بوی نمک استفاده می شود.

اقلام متداول خانگی که حاوی آمونیاک هستند عبارتند از خاک گلدان با کود، کود به تنهایی و پاک کننده ها. در خاک گلدان، تکه های کوچک سفید کود حاوی آمونیاک هستند.

کودکانی که یک مشت می گیرند و آن را در دهان می گذارند معمولاً خوب هستند. شستشوی دهان و شستن دست ها تنها کاری است که معمولاً باید انجام دهید تا هر گونه آسیبی را به حداقل برسانید.

رایج ترین محصولات پاک کننده خانگی با آمونیاک معمولاً شیشه پاک کن ها هستند. آمونیاک قبل از باقی ماندن رگه ها به سرعت تبخیر می شود.

آمونیاکآمونیاک

کودکان گاهی اوقات شیشه پاک کن را به دهان یا چشمان خود می پاشند. این می تواند بسیار تحریک کننده باشد. شستشوی دهان با آب یا شستشوی ملایم چشم می تواند محصول را از بین ببرد و تحریک را متوقف کند. از آنجایی که آمونیاک محلول در آب است، تقریباً در تمام مواجهه ها شستشو با آب توصیه می شود.

کود حاوی آمونیاک بیشتر از سایر محصولات خانگی باعث تحریک پوست و معده می شود زیرا غلیظ تر است. حتی طعم کود به تنهایی می تواند باعث ناراحتی معده یا استفراغ شود.

یکی از کاربردهای غیرمعمول آمونیاک بوی نمک هایی است که وزنه برداران استفاده می کنند. بوی قوی قرار است به کاربر افزایش آدرنالین بدهد و به او در بلند کردن وزنه های سنگین کمک کند.

بوی مضر آمونیاک باعث می شود که کاربر عمیقاً نفس بکشد. در تئوری، این می تواند با رساندن کوتاه مدت اکسیژن بیشتر به عضلات به عملکرد کمک کند.

با این حال، هیچ مدرکی وجود ندارد که بوی نمک باعث ترشح آدرنالین شود. مواردی از گاز گرفتن کودکان در بوییدن کپسول نمک و سوختگی لب ها، دهان و زبان وجود داشته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.