فروش چرم گاوی طبیعی فلوتر کریزی

چرم گاوی بسیار قیمت مناسبی دارد چرا که گاو یک حیوان اهلی است و به وفور پیدا می شود و پرورش می یابد، کشور برزیل بیشترین پرورش گاو را در جهان دارد و بیش از 70درصد جمعیت گاوها در کشور برزیل هستند و سالانه پوست گاو زیادی از این کشور به اقصی نقاط دنیا صادر می شود و چین بیشترین سهم را از واردات پوست گاو دارد، البته با کیفیت ترین و گران ترین چرم در دنیا متعلق به کشور ایتالیا است.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

جهت اینکه پوست فاسد نشود و باکتری ها و حشرات به پوست حیوان نفوذ نکند باید پوست را سرد نگه داشت به همین جهت بلافاصله بعد از کشتن حیوان بر روی پوست حیوان آب یخ می ریزند و بر روی سطح پوست نمک می ریزند، نمک آب پوست را جذب می کند و سپس آب و نمک از پوست دفع می شود و همین امر باعث می شود تا پوست از گزند حشرات و باکتری ها در امان بماند.

به نسبت اینکه از چه نوع حیوانی تهیه می شود به سه نوع چرم سنگین، نیمه سنگین سبک تقسیم بندی می شود چرم سنگین از حیوانات سنگین وزن تر مثل گاو و گاومیش تهیه می شود و ضخیم تر است فروش چرم گاوی طبیعی امروزه در بازارهای مختلف بنا بر کیفیتی که دارا می باشد افزایش یافته است.

همانگونه که از اسمش پیداست وزن آن هم سنگین است و به علت ضخامت بالای آن برای تولید زیره و رویه کفش، تسمه ماشین استفاده می شود و چرم نیمه سنگین از حیواناتی مثل شتر مرغ تهیه می شود و بسیار هم شیک است و بر روی آن طرحی به صورت طبیعی می باشد.

چرم گاوی فلوتر

نوع دیگری از چرم که کاربرد زیادی دارد چرم فلوتر بزی می باشد که در تولید محصولاتی نظیر پالتو های چرمی زنانه و مردانه ، کت های چرمی مورد استفاده قرار می گیرد .

چرم فلوتر دارای برجستگی های ریزی می باشد و بسیار نرم است و دارای انعطاف پذیری خوبی می باشد برای اینکه این چرم سطح نرم و لطیفی داشته و انعطاف پذیری بالایی هم داشته باشد در هنگام دباغی تقریبا 24ساعت در مواد شیمیایی قرارداده می شود که می توان گفت فرآیند دباغی آن از دیگر چرم ها طولانی تر است .

چرم گاوی فلوتر

چرم فلوتر معمولا در دو نوع گاوی و بزی تولید می شود و در برابر ساییدگی مقاومت بالایی دارد چاپ رویه چرم در چرم گاوی فلوتر و بزی معمولا به سه حالت ریز، متوسط و درشت انجام می شود. به دلیل اینکه چرم فلوتر طبیعی طرحی ساده دارد طرفداران بیشتری هم دارد و در بسیاری از محصولات چرمی مورد استفاده قرار می گیرد.

چرم فلوتر گاوی در دسته چرم های سنگین قراردارد که معمولا چرم گاوی بیشترین کاربرد را از میان چرم های تولیدی جهان دارد و تقریبا 70درصد چرم دنیا ،چرم گاوی است و بیشترین تولید محصولات چرمی در ایران و جهان نیز از چرم گاو است که در تولید کیف ،کفش، چکمه های چرمی و صنعت مبل سازی مورد استفاده می شود .

چرم گاوی کریزی

یکی از قدیمی ترین شهرها در حوزه صنایع دستی می باشد این شهر ییلاقی منطقه خوش آب و هوایی می باشد که مسافران بسیاری برای بازدید به این شهر می آیند و مردمی مهمان نوازی دارد و در میان این مردم افرادی را می بینیم که نسل به نسل در صنعت تولید پوشاک خزدار پوست طبیعی بوده اند.

پالتو های زنانه و مردانه پوست و چکمه های پوست با کیفیت و جلوه زیبایی دارند که چشم هر ببینده ای را به خود جلب می کند این محصولات به دلیل گرمی زیادی که دارند بیشتر در مناطق سردسیر مورد استفاده قرار می گیرد.

چرم گاوی کریزی

با گذر زمان و رسیدن انسانها به عصری پر سرعت به نام عصر اینترنت همه صنایع سرعت بسیاری در پیشرفت تکنولوزی و تجهیزات خود کردند و در این دو دهه اخیر ما شاهد روز افزون تغییرات در همه صنایع هستیم که یکی از این صنایع صنعت بزرگ و مصرفی چرم گاوی کریزی می باشد امروز شاهد این هستیم که چرم ها چه در ایران و چه در نقاط دیگر دنیا فقط به شکل سالامبور یا ساده تولید نمی شوند.

یکی از پرکاربرد ترین چرم گاوی ، چرم گاوی کاریزی هورس می باشد همان طور که از اسم آن مشخص است هورس در فارسی به معنای اسب می باشد این چرم به دلیل نوع دباغی و تولید آن بسیار شبیه به پوست اسب می باشد از این جهت به چرم هورس معروف می باشد که امروزه در طرح و رنگ های فراوانی تولید می شود و این چرم دارای ویژگی هایی مانند دوام و مقاومت بالا و استایل عالی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.